«Панацея қызметшілері» зияткерлік ойыны

22 ақпан 2022 жылы №2 ЦӘК онкүндігін өткізу жоспарына сәйкес колледждің акт залында «Фармация» мамандығының 1 курс студенттері арасында «Латын тілі» пәні бойынша «панацея қызметшілері» зияткерлік ойыны өтті. Ойынның ұйымдастырушылары «Қостанай жоғары медициналық колледжі» КМК латын тілінің оқытушылары И. Е. Романюк және Е. Е. Усанова болып табылады.
Ойынның мақсаттары мен міндеттері:
- «Латын тілі» пәні бойынша білім мен іскерлікті бекіту;
- студенттердің зияткерлік және шығармашылық дамуы үшін жағдай жасау;
- кәсіби ойлау дағдыларын дамыту, студенттердің жеке өсуін ынталандыру, фармацевтикалық ғылымдарға қызығушылықты арттыру;
Конкурстық сұрақтар студенттердің фармацевтикалық терминологияны меңгеру деңгейін анықтауға бағытталған. Ойын медициналық терминологияның барлық бөлімдері бойынша алты тапсырманы қамтыды.
Байқау тапсырмаларын құрамында инновациялар бойынша бас менеджер Кубетаев А. С. және оқытушылар Романюк И. Е. және Шагабутдинова Р. Р. бар қазылар алқасы бағалады.

Ойынға «Фармация»мамандығының 1 курс студенттерінен тұратын 5 адамнан екі команда қатысты. «Cerebrum» командасының құрамында (101-топ «Фармация»):
Горбенко Вероника - капитан
Головань Валерия
Дузинкевич Анастасия
Зимнухова Кристина
Медведева Татьяна
102 Фармация «Фортуна» тобының командасы:
Храмова Яна  - капитан
Гусева Аделина
Исергепова Зарина
Лысая Анастасия
Литвинова Арианна
Екі команда да латын тілі бойынша берік білімдерін көрсетті, бірақ «Фортуна» командасы дұрыс жауаптар беріп, жеңіске жетті. Командаларға дипломдар табысталды.

Жүргізуші, Сереброва Елизавета 101 «Медициналық іс» тобының студенті, «Акушер» біліктілігі өз міндеттерін өте жақсы орындады.
Іс-шараны ұйымдастырушылар Артем Георгиевичке техникалық қолдау көрсеткені үшін алғыс білдіреді.
Барлық қатысушыларды жеңісімен құттықтаймыз!