АШЫҚ ЕСІК КҮНІ!

Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының «Қостанай жоғары медициналық колледжі» КМК көктемгі демалыс кезінде мектеп түлектерінің медициналық бейіндегі белгілі бір мамандықты саналы және сенімді таңдауы мақсатында Қостанай облысы және Қостанай қаласы мектептерінің оқушыларымен кәсіптік бағдарлау жұмысын жүргізеді.
Осыған байланысты хабарлаймыз:

І. Қостанай жоғары медициналық колледжі сізді жоспарланған ОНЛАЙН конференцияға шақырады: Zoom.
Тақырыбы: Онлайн форматында Қостанай жоғары медициналық колледжінде ашық есік күні.
Уақыты: 2022 жыл 18 наурыз сағат 15:00-де Алматы уақыты
Zoom конференциясына қосылу https://us05web.zoom.us/j/89039984380?pwd=eXZPNWgrWXFoMlBmc09WZW5adUFOZz09
Конференцияның идентификаторы: 890 3998 4380
Қосылу коды: 123456

ІІ. 2022 жылдың 25 наурызында ОФЛАЙН форматында ашық есік күні.
Сағат 9.00 – 9.30 дейін – тіркеу
Сағат 9.30-дан 13.00-ге дейін – колледжбен танысу.
Қостанай қ. Баймағамбетов көш. Мекенжайы бойынша күтеміз.