«ХАЛЫҚАРАЛЫҚ АНА ТІЛІ КҮНІНЕ» АРНАЛҒАН «SCIENTIA EST POTENTIA!» ОҚЫРМАНДАРДЫҢ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ПОЭТИКАЛЫҚ БЕЙНЕ-БАЙҚАУЫ

ҚҰРМЕТТІ ӘРІПТЕСТЕР!
2022 жылы 1 сәуір 5 сәуір аралығында Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының «Қостанай жоғары медициналық колледжі» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны «Халықаралық ана тілі күніне» арналған «scientia est potentia!» оқырмандардың халықаралық поэтикалық бейне-байқауына ҰсырттайҚқатысуға шакырады. Байқауға қатысуға ҚР колледждері мен жоғары оқу орындарының және жақын және алыс шетелдердің білім алушылары шақырылады. Толық ақпарат Ережеде көрсетілген.