ҚҰРМЕТТІ ӘРІПТЕСТЕР!
2022 жылы 15 сәуір сағат 9:00-ден 12:00-ге дейін (Нұр-Сұлтан уақыты) Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының «Қостанай жоғары медициналық колледжі» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны «Емдеу ісі» және «Мейіргер ісі» мамандықтарының 2,3 курс студенттері арасында Дүниежүзілік денсаулық күніне арналған Ішкі аурулар пропедевтикасы және Терапия бойынша халықаралық қатысумен сырттай біріктірілген олимпиадасына қатысуға шакырады. Олимпиадаға қатысуға «Ішкі аурулар пропедевтикасы» және «Терапия» пәндерін меңгерген «Мейіргер ісі», «Емдеу ісі» мамандықтарының 2, 3 жыл оқитын студенттері қатыса алады. Толық ақпарат Ережеде берілген.