«Узнай свое давление» акциясы

2018 жылдың 28 қыркүйегінде Қостанай жоғары медициналық колледжінің еріктілері тұрғындардың арасында салауатты өмір салтын қалыптастыру мақсатында Казпочта АҚ ғимаратында «Узнай свое давления» акциясын өткізген болатын.

Поштаның келушілерінің арасында ересек тұрғындар, мінез-құлық және биологиялық факторлар қаупімен тұлғалар, жұмыс берушілер, қызметкерлер болды. Студенттер қан қысымын өлшеумен шектелмей, ұсыныстар жазылған кітапшалар ұсынды.

Аталған акцияға 108 адам қатысты. Дүниежүзілік жүрек федерациясының мәліметтері бойынша егер салауатты өмір салтын ұстанса, темекіні пайдалануды, тамақтану мен дене белсенділігін қадағаласа, инфаркт мен инсульттің әсерінен өлімді 80% алдын алуға болады.