Стоп гепатит

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №982 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2020-2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде Дүниежүзілік гепатитпен күрес күніне орайластырылған «Стоп гепатит» ұлттық бағдарламасына сәйкес 19-28 шілде аралығында онлайн режимде 1-3 курс студенттері арасында «А, В, С вирустық гепатитінің алдын алу  шаралары» тақырыбында кураторлық сағаттар циклі өткізілді.
Аталған шараға 150-ден астам студенттер қатысып, келесі сұрақтар қарастырылды:
-А вирустық гепатитінің алдын алу шаралары;
-В,С вирустық гепатитінің алдын алу шаралары;

-Алдын алу және бақылау стратегиясы;
 -Вакцинацияға жататын контингент.