Қазақстан халықтарының тілдері күніне кураторлық сағат

Қазақстан халықтарының тілдері күніне кураторлық сағат.
2021 жылы  23 – ші құрқүйекте Қостанай Жоғары Медициналық Колледжінде  Қазақстан  халықтарының тілдер күніне орай, Zoom форматында және колледж  қабырғасында 301 мейіргер ісі  және 201 мейіргер ісі  топтарында топ  жетекшісі Усенова Н.Ж бірге 22 қыркүйек – Қазақстан Республикасы халықтарының тілдер мерекесі атты кураторлық сағат өткізілді. Ана тілі – әрбір ұлттың, ұлыстың мақтанышы, көзінің қарашығындай көретін қазынасы, асыл мұрасы және  Қазақстан – көп ұлт өкілдері мекендейтін мемлекет  екенін студенттерге жекізу болатын.
 Іс –шараға топ белсене қатысты.