Құттықтау директор

Құрметті әріптестер, оқытушылар, қызметкерлер!

Кәсіби мереке-Мұғалімдер Күнімен құттықтауымды қабыл алыңыздар!

Бүгінгі таңда ғылым мен техниканың қарқынды дамып келе жатқан әлемінде мұғалім мамандығы мемлекеттің дамуы үшін жаңа маңызға ие.

Барлық педагогтардың еңбегін бағалау қиын. Мұғалімдер – бұл әр адамның кәсіби жолының басында тұрған адамдар-ғарышкер, химик, балерина, инженер... тізімді шексіз жалғастыруға болады, бастысы бір нәрсе: әрқайсымызда өз уақытымызда мұғалімдер болды. Бірақ олардың арасында жер бетіндегі ең маңызды екі мамандықты біріктіретіндер де бар-бұл дәрігерлер мен медициналық колледж оқытушылары!

Біздің колледж педагогтарының жоғары миссиясы мен жоғары міндеттері бар, өйткені колледжде денсаулық сақтаудағы жаңғырту мен инновацияның барлық кезеңдерінен өтуге, еліміздің халқының денсаулығын қамтамасыз етуге тура келетін болашақ мамандардың кәсіби қалыптасуы мен тәрбиесі жүреді.

Әрқайсыңыз-бұл мамандыққа және өз оқушыларыңызға деген сүйіспеншілікті біріктіретін ерекше тұлға. Құрметті біздің педагогтар, кәсіби жетістіктер, ойластырылған жоспарларды жүзеге асыру, білімқұмар және ризашылық білдіретін студенттер, сіздерге және жақындарыңызға амандық, денсаулық тілеймін!

Қостанай Жоғары мектебінің директоры

медициналық колледж