Бірінші курс студенттеріне арнау. Студенттер

Іс-шараны "Стоматология"мамандығының оқытушылары мен студенттері дайындады. Жүргізушілер 202 гр Есенеев м. және Шоштанова А. таныстырды тарихымен бөлімінің, күлкілі түрде туралы айтып берді осындай маңызды құжаттар ретінде студенттік билет және сынақ кітапшасы. Бірінші курс студенттері ант берді. Әр топтан көркемдік нөмірі ұсынылды. Студент 102 гр. Бабенко А.би орындады. Ал студенттер 101 гр. "стоматолог кабинетінде" көңілді көрініс ұсынды. 2 курс студенттерінен де нөмірлер болды. Иванова А. 203 гр іс-шараны қазақ тілінде әнмен ашты, ал 201 гр ұлдар өздері шығарған әнді орындады. Практикалық оқыту бойынша меңгеруші с.Б. Сулейманова мен бөлім меңгерушісі Г. У. Сабированың құттықтау сөздері ақтық нөмірлі ән болды, М. Есенеевтің орындауында іс-шара жылы достық атмосферада өтті.