Облыстық онлайн жарыстар

2021 жылғы 8-24 қараша аралығында Қостанай облысының техникалық және кәсіптік орта білім беру мекемелері арасында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған спорттың 3 түрі: «Street Workout», «Шахмат» және «Тоғызқұмалақ» бойынша облыстық «Онлайн-жарыстар» өтті: 8-10 қараша аралығында: «Street Workout» жарысы: Ұлдар құрамасы: IV орын Қыздар құрамасы: IV орын 14-16 қараша аралығында «Шахмат»: Ұлдар құрамасы: I орын Қыздар құрамасы: II орын Жеке біріншілікте ұлдар арасында аталған спорт түрі бойынша Руцкий Александр II орынға ие болды және қыздар арасында Кулибаба Анна 101 «Емдеу ісі акушер» тобының студенті III орынға ие болды. 22-24 қараша аралығында: «Тоғызқұмалак» ұлттық ойын бойынша жарыс Қыздар құрамасы: 1 орын. Жеке біріншілікте «Первая доска» Серикбаева Аружан 301 «Мейіргер ісі» тобының студенті І орынға ие болды. Облыстық онлайн-жарыстардың спорттың 3 түрінің қорытындысы бойынша: Қыздар құрамасы I орынға ие болды (100 ұпай), Ұлдар құрамасы III орынға ие болды (91 ұпай). Барлық қатысушыларды құттықтаймыз! Сонымен қатар, ҚЖМК құрама командаларын үздік дайындағаны үшін педагог-ұйымдастырушы А. С. Журперовке және дене шынықтыру оқытушысы А. В. Шелегке алғысымызды білдіреміз.