«Атаулы күндер» айдары

Колледж кітапханасында студенттерге арналған келесі іс-шаралар өткізілді:
Ы.Алтынсариннің  180-жылдығына арналған «Ыбырай Алтынсарин -ағартушы және ұстаз. Ибрай Алтынсарин -педагог и просветитель» атты көрме.
 «Ы.Алтынсаринның өмірі және шығармашылығы» зияткерлік ойыны
Тақырыптық сөрелер: «14 қараша – диабетке қарсы күресу күні. 14 ноября – День борьбы против сахарного диабета», «Стоп ВИЧ- СПИД! » к Всемирному дню борьбы со СПИДом.
Ұлттық валюта күніне арналған «Теңге-болашақ валютасы. Валюта будущего –тенге көрмесі.
Нашақорлықтың алдын алу туралы көрме:  «Нашақорлық- әлеуметтік жауыздық.  Наркомания – социальное зло».
Тұңғыш Президент Күніне арналған  «Қазіргі заманның аса көрнекті көсбасшысы. Выдающийся лидер современности» көрмесі.