Бірінші курс студенттерін студенттер қатарына қабылдау

25 қарашада «Қостанай жоғары медициналық колледжі» жатақханасының мәжіліс залында студенттер қатарына қабылдау және «Мейіргер ісі» бөлімінің презентациясы өтті.
Іс-шараға «Мейіргер ісі» бөлімінің 104, 105, 20 және 22 топ студенттері қатысты. Сәлемдесу сөзімен бөлім меңгерушісі Л.Е.Исмаилова сөз сөйледі.
Студенттер топтардың бейне-презентацияларын дайындап, шығармашылық нөмірлермен өнер көрсетті.  Іс - шара студенттер қатарына қабылдау рәсімімен аяқталды-қатысушылар ант берді.