«Пайдаланушы ААЖ» Platonus College «: Оқытушы» семинар-практикумын өткізді.

2024 жылғы 22 қаңтарда жалпы кәсіптік пәндер оқытушысы М.М. Қаратаева колледж оқытушыларын каникул уақытында әдістемелік сүйемелдеу жөніндегі жоспарды орындау шеңберінде «Пайдаланушы ААЖ» Platonus College «: Оқытушы» семинар-практикумын өткізді. Семинарға жалпы білім беретін, жалпы гуманитарлық, жалпы кәсіптік және арнайы пәндер оқытушылары қатысты. Семинар оқытушыларды «Platonus College» ААЖ жұмыс қағидаларымен таныстыру, атап айтқанда, РБК құру, электрондық журналды толтыру, «Platonus College» ААЖ арқылы аралық және қорытынды бақылау нысандарын жүргізу мақсатында өткізілді.